Остання редакція: 18 жовтня 2019

Із думкою про майбутнє

Народна мудрість каже: "Лаштуй сани влітку, а воза - взимку". Викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру з початком нового 2019-2020 навчального року відновили профорієнтаційні поїздки по навчальних закладах найближчих областей. Вже зараз, на початку нового навчального року ми шукаємо студентів, які можуть вступити до УНУСу у липні 2020.

Так, 26 вересня був відвіданий Вінницький коледж національного унверситету будівництва і архітектури.

Вінницькі студенти, що опановують геодезію і землеустрій на рівні молодший бакалавр із задоволенням прослухали розповідь про Уманський НУС, факультет лісового і садово-паркового господарства і наймолодшу у нашому старійшому виші кафедру - кафедру геодезії, картографії і кадастру.

Сергій Кононенко,

старший викладач кафедри геодезії, картографії і кадастру