Остання редакція: 23 квітня 2017

Результати роботи шевченківського коледжу.

ВИСОКІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ

Кожного року Шевченківський коледж випускає високого рівня підготовки майбутніх фахівців землевпорядників, яких з радістю приймають до лав своїх студентів викладачі Уманського національного університету садівництва. Адже більшість з них прагне отримати вищу освіту висококваліфікованого фахівця за напрямом підготовки «Геодезія, картографія та землевпорядкування».

З метою підготовки до здачі державних іспитів та захисту дипломної роботи було організовано зріз знань за дисциплінами: «Землевпорядне проектування», «Геодезія», «Земельне право», «Фотограмметрія»,
«Земельний кадастр» тощо. Зріз знань був підготовлений у тестовому вигляді і проводився  в он-лайн режимі. Оціночні бали виставлялись автоматично за шкалою оцінювання представленої у програмі перевірки знань. Результати були високими і очікуваним, адже більшість студентів є старанними та цілеспрямованими.

До складу комісії входили представники Шевченківського коледжу:

–       Потабенко Олександр Анастасійович – директор ВСП Шевченківського коледжу Уманського НУС;

–       Гоч Валентина Степанівна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, заступник директора з навчальної роботи ВСП Шевченківського коледжу Уманського НУС;

–       Яворська Любов Анастасіївна – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, завідуюча відділенням «Землевпорядкування» ВСП Шевченківського коледжу Уманського НУС.

А також науково-педагогічні працівники Уманського національного університету садівництва:

–       Кисельов Ю.О. – завідувач кафедри геодезії, картографії та кадастру Уманського національного університету садівництва, доктор географічних наук, професор;

–       Шемякін М.В. – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри геодезії, картографії та кадастру;

–       Кирилюк В.П. – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри геодезії, картографії та кадастру;

–       Удовенко І.О. – кандидат економічних наук, доцент кафедри геодезії, картографії та кадастру.

Найкращі результати показали студенти:

–       Лисенко Олександра Василівна

–       Ночовна Анастасія Юріївна

–       Плахотня Альона Миколаївна

Переможці були нагороджені іменними грамотами та заохочувальними подарунками.