Остання редакція: 04 квітня 2018

«Круглий стіл», приурочений 100-річчю заснуванню української організації Товариство Червоного Хреста України

3 квітня 2018 року в Уманському національному університеті садівництва відбувся круглий стіл, приурочений 100-річчю заснування Товариства Червоного Хреста України – всеукраїнської добровільної громадської гуманітарної організації.

Основною метою діяльності Товариства Червоного Хреста України є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі Збройних Сил і органам охорони здоров’я.

Організували захід голова профкому університету – кандидат біологічних наук, доцент Маргарита Іванівна Парубок, завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Борисович Паєвський та голова міськрайонної організації  Товариства Червоного Хреста України Валентина Андріївна Чорна.

З презентаціями виступили студенти й викладачі факультету економіки і підприємництва.

З нагоди 100-річчя від часу заснування Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України нагородила Почесною грамотою доцента кафедри геодезії, картографії і кадастру Удовенко Ірину Олександрівну за вагомий особистий внесок в утвердженні ідеалів милосердя, гуманізму і доброчинності.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру щиро вітає Ірину Олександрівну з цією подією та бажає їй кар’єрного зростання й безмежних можливостей, нових наукових звершень та перемог!

Кафедра геодезії, картографії і кадастру