Остання редакція: 14 листопада 2016

Круглий стіл

Круглий стіл об’єднує фахівців УНУС у науковому пошуці

Згідно плану науково-дослідної діяльності кафедри геодезії, картографії та кадастру, наприкінці жовтня було організовано засідання круглого столу фахівців Уманського національного університету садівництва на тему: «Моніторинг геолого-геоморфологічних процесів». У ході засідання приймали участь не тільки представники зазначеної кафедри, а й аспіранти та запрошені досвідчені науковці з інших кафедр та факультетів.

Актуальність проблем була висвітлена у вигляді тематичних доповідей, які були представлені учасниками круглого столу:

-         Кисельов Ю.О. (доктор географічних наук, професор кафедри геодезії, картографії та кадастру наук),

-         Шемякін М.В. (кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри геодезії, картографії та кадастру),

-         Кирилюк В.П. (кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри геодезії, картографії та кадастру),

-         Удовенко І.О. (кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри геодезії, картографії та кадастру),

-         Кононенко С.І. (старший викладач кафедри геодезії, картографії та кадастру),

-         Прокопенко Н. А. (викладач кафедри геодезії, картографії та кадастру),

-         Шпак В.П. (викладач кафедри лісового господарства),

-         Козаченко І.В. (кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового господарства),

-         Фіцик Л.А. (кандидат історичних наук, доцент кафедри економіки),

-         Насальська К.В. (аспірантка).

Питання, що потребували обговорення знаходили свій прояв у дискусії між доповідачами та аудиторією слухачів.

Поєднання різних напрямків наукового пошуку в обраному проблемному дослідженні дало можливість учасниками засідання зробити цікаві висновки.