Остання редакція: 22 квітня 2018

Лекція-екскурсія з навчальної дисципліни "Моніторинг земель" на тему "Моніторинг та охорона земель в Україні"

13 квітня 2018 року доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Ірина Олександрівна Удовенко провела нетрадиційне за формою навчальне заняття з групою 21-зм, оскільки лекція читалася не у звичній для всіх аудиторії, а шляхом відвідування безпосередньо баз практики та досліджень.

Питання, які розглядались на лекційному занятті:

1.    Етапи становлення і розвитку інституту охорони земель в Україні.

2.    Державна політика та система заходів у сфері охорони земель.

3.    Нормативно-правова база охорони земель.

4.    Природно-сільськогосподарське, еколого-економічне, протиерозійне та інші види районування земель.

Процесу сприймання нового матеріалу передує створення готовності студентів до участі в процесі навчання, формування активно-позитивного ставлення до майбутньої пізнавальної діяльності, створення мотивації, опора на попередні знання і досвід, зосередження уваги на об’єкті пізнання.

Формат проведення цієї лекції став своєрідною наочністю, яку неможливо відтворити в умовах аудиторії, тому що незвична обстановка створює неймовірну атмосферу та надихає студентів до засвоєння нового викладеного матеріалу.

Доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру

Удовенко І.О.