Остання редакція: 01 червня 2021

ЛЕКЦІЯ ІЗ ВИРОБНИЧНИКОМ

Виробничник, інженер-землевпорядник ФОП «Глобенко О.В.» Едуард Тищенко провів для студентів 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» лекцію на тему «Топоргафічні карти і плани».

У ході лекції він ознайомив студентів із методами одержання цифрових моделей місцевості, перевагами цифрових моделей місцевості перед паперовими носіями картографічної інформації. Звернув у вагу на найбільш поширені нині методи створення цифрових моделей місцевості, охарактеризував прилади та системи, що використовують для таких цілей.  Детально зупинився на використанні прикладних комп’ютерних програм та послідовністю робіт при створенні електронних топографічних карт.

Матеріал лекції та методика її викладання зумовили зацікавленість студентів-геодезистів. Під кінець заняття в аудиторії відбулась жвава дискусія, в ході якої доповідачу було задано багато запитань.

Михайло Шемякін

доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру