Остання редакція: 02 червня 2021

ВИРОБНИЧИЙ ДОСВІД – ВАЖЛИВА СПРАВА

На кафедрі геодезії, картографії і кадастру відбулась зустріч студентів першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» із виробничником – інженером землевпорядником ФОП «Глобенко О.В.» Едуардом Тищенком, який у свій час здобув освітній ступінь «Магістра» в Уманському національному університеті садівництва.

Зустріч відбулась у дружній, невимушеній атмосфері. Едуард Тищенко ознайомив студентів із особливостями роботи інженера землевпорядника у сучасних умовах, застосування GPS технологій та сучасних геодезичних приладів для топографічних і кадастрових знімань, прикладних комп’ютерних програм для опрацювання результатів польових вимірювань та складання топографічних і кадастрових планів земельних ділянок, організації польових вимірювальних та камеральних робіт.

Студенів цікавило широке коло питань, на які вони отримували вичерпні відповіді.

Зустріч виявилась надзвичайно корисною, так як допомогла визначити орієнтири у подальшому здобутті професії у стінах університету.

Михайло Шемякін,

доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру