Остання редакція: 11 жовтня 2022

Майбутні геодезисти та землевпорядники брали участь в онлайн-ярмарку вакансій

11 жовтня 2022 року на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС проведено в онлайн-форматі «Ярмарок вакансій» за участю провідних стейкголдерів – роботодавців у сферах лісового та садово-паркового господарства, геодезії та землеустрою. Активну участь у цьому заході взяли студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Зокрема, саме вони виявили  значну зацікавленість до пропозицій стейкголдерів – сертифікованого землевпорядника Олександра Глобенка і директора Уманської філії Черкаського обласного інституту землеустрою Ольги Заєць та  ставили своїм потенційним роботодавцям численні запитання.

Співробітники кафедри геодезії, картографії і кадастру переконані, що проведення подібних ярмарків є всебічно корисним, адже майбутнім випускникам сприяє у працевлаштуванні, роботодавцям дає можливість знайти кваліфікованих працівників, а викладачі матимуть змогу підтримувати тісніший контакт із практиками.

Юрій Кисельов,

доктор географічних наук, професор