+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню
Остання редакція: 07 вересня 2019

МИ КРЕАТИВНІ ТА ТАЛАНОВИТІ! ЗУСТРІЧАЙТЕ: МИ ПЕРШОКУРСНИКИ-ГЕОДЕЗИСТИ!

  Нещодавно ми вступили до Уманського національного університету садівництва, обравши, при-цьому, Факультет лісового і садово-паркового господарства та спеціальність "Геодезія та землеустрій". Наразі, по закінченню першого тижня навчання, кожен із нас переконався в правильності свого вибору, адже Уманський національний університет садівництва – це заклад вищої освіти з 175-річною історією, який успішно закінчили та, дякуючи знанням, отриманим в його стінах, успішно реалізували себе так багато знаних в Україні і в світі людей. Крім того, заняття в університеті проводять особливі викладачі, які, з одного боку знайомлять нас із університетом, науками та дисциплінами, що вони читають, а з іншого, так дбайливо піклуються про кожного з нас.

  Сьогодні ми отримали свої залікові книжки, які кожному із нас вручив декан факультету. Крім того, ми, спільно з іншими першокурсниками, в ході святкування урочистої посвяти першокурсників у студенти, вітали дружню університетську громаду флешмобом «Україна – це ми!».

  Потім нас, наших колег-першачків, наших, батьків та всіх присутніх вітали зі святом ректор, професори та гості університету. Крім того, всіх першокурсників благословив на навчання настоятель Свято-Троїцького храму Православної церкви України, протоієрй отець Олександр, який щиро зросив нас свяченою водою.

  Від імені своїх колег-першокурсників хочу сказати, що ми надзвичайно гордимося тим, що є студентами Уманського національного університету садівництва! Кожен із нас щиро вдячний ректору, декану, деканату та викладачам за теплий прийом, за увагу і піклування. Ми обіцяємо бути достойними високого звання студента Уманського національного університету садівництва, бути успішними в навчанні та активними в житті університету!

Лілія Дубін,

студентка 11-зм групи

(від імені та за дорученням групи)