Остання редакція: 03 вересня 2020

Міцний зв’язок із практикою

На початку нового навчального року кафедру геодезії, картографії і кадастру відвідали стейкхолдери-роботодавці – директор Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів Федір Шпанко а також начальник Уманського міжрайонного виробничого відділу ДП «Черкаський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою» Анатолій Дацький.  Крім них в зустрічі брали участь інженери Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів Артем Гандзій та Станіслав Нікітін.

Шановані гості університету розповіли майбутнім фахівцям про особливості практичної діяльності у сфері геодезії та землеустрою, еволюцію топографо-геодезичних і землевпорядних робіт за останні десятиріччя, викликану винайденням та повсюдним запровадженням електронних геодезичних приладів, а також наголосили на відмінностях у роботі геодезиста й землевпорядника, зумовлених специфікою об’єктів.

Зустрічі з роботодавцями-практиками допомогли студентам краще уявити особливості практичної діяльності геодезиста та землевпорядника.

Юрій Кисельов,

завідувач кафедри геодезії,