Остання редакція: 16 червня 2022

Міжнародна наукова діяльність студентів та викладачів

Наукова діяльність студентів є невід’ємною складовою частиною навчання і підготовки кваліфікованих фахівців, здатних самостійно вирішувати професійні і наукові завдання.

Вірне скеровування цієї діяльності дає змогу отримувати максимальний результат та визнання наукової спільноти завдяки апробації наукових пошуків молоді. Яскравим ілюструванням такого керівництва та наставництва є участь науково-педагогічних працівників кафедри геодезії доцентів Ірини Удовенко та Володимира Кирилюка в міжнародній конференції за кордоном у онлайн форматі та залученням до співпраці студентки 41-групи спеціальності «Геодезія та землеустрій» Анастасії Почеренюк. Обговорення доповіді та опублікування її тез, а також отримання іменних сертифікатів стало доказом того, що не дивлячись на сьогоднішні реалії науковці Уманського НУС та молоді вчені не полишають свого прагнення до наукового пошуку не тільки в Україні, а й за її межами.