Остання редакція: 03 квітня 2024

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої»

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, викладачів й фахівців-практиків узяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої», яка відбудеться 18-19 квітня 2024 року на базі Уманського національного університету садівництва.

Мета конференції – висвітлення здобутків у дослідженні розвитку геодезії, картографії, фотограмметрії, землеустрою, земельного кадастру, ГІС-технологій та суміжних наук.

У програмі конференції планується робота секцій за такими напрямками:

1. Державна політика у сфері управління земельними ресурсами: сучасний аспект

2. Шляхи становлення сучасних концепції господарювання у сфері геодезії, землеустрою та кадастру

3. Перспективи залучення сучасних технологій  геодезично-картографічного забезпечення в умовах ринку земель

4. Проблеми кадастру і оцінки земель України у воєнний період

5. Актуальність екологічних проблем у контексті сталого розвитку світової спільноти

6. Еколого-економічні аспекти становлення ринку земель  в сучасних умовах

7. Науки про Землю: проблеми теорії, методології та освіти