Остання редакція: 05 березня 2018

На лінії розмежування

На лінії розмежування...

Проведена профорієнтаційна робота зі студентами і школярами Донеччини. Старший викладач кафедри геодезії, картографії і кадастру Кононенко С. І. під час волонтерської поїздки у складі Уманської ВО "Разом" на лінію розмежування відвідав школи міст Мар'янка, Красногорівка, Покровське і Курахове Донецької області, а також Донецький сільськогосподарський коледж (м. Курахове).

Під час зустрічей із школярами старших класів і студентами було проведено інформування про Уманський НУС, спеціальності, по яким проводиться навчання, розказано про наше прекрасне і мирне місто. Роздані агітаційні і профорієнтаційні матеріали.

Студенти і школярі із зацікавленням і вдячністю прийняли не тільки волонтерську допомогу у вигляді ручок, олівців і зошитів, а й інформацію про Уманщину і наш університет.