Остання редакція: 15 липня 2022

На шляху до європейського рівня освіти

3 24 лютого 2022 року життя нашої країни та всього світу змінилося назавжди. Україна почала жити по-новому – у стані війни, що значною мірою вплинуло на кожну сферу нашої життєдіяльності, зокрема на освітню діяльність. 10 травня – 21 червня 2022 року було організовано всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з метою надати практичні та теоретичні поради стосовно управління якістю науково-дослідницької діяльності у закладах вищої та фахової передвищої освіти в умовах воєнних реалій спільно з провідними закладами освіти:

-         Центр українсько-європейського наукового співробітництва

-         Комунальний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради

-         Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка

-         Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України

-         Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС висловлює подяку за гідне представлення факультету т в. о. завідувача кафедри Ірину Удовенко та вітає з новим досягненням у професійній кар’єрі.

Ірина Удовенко,

т. в. о. завідувача кафедри геодезії, картографії і кадастру