Остання редакція: 09 червня 2018

НАПРЯМ «ГЕОДЕЗІЯ, КАРТОГРАФІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ» АКРЕДИТОВАНО!

Надзвичайно важливою подією в житті наймолодшої в Уманському НУС кафедри геодезії, картографії і кадастру стала акредитація напряму підготовки бакалаврів «Геодезія, картографія та землеустрій». Цьому рішенню Міністерства освіти і науки України передувала тривала й копітка робота колективу кафедри зі складання акредитаційної справи, проведення самоаналізу кафедри, зокрема в частині виявлення залишкових знань студентів з екзаменаційних дисциплін, та, нарешті, відвідини кафедри акредитаційною комісією Міністерства, яка ознайомилася на місці з умовами підготовки майбутніх бакалаврів геодезії, картографії та землеустрою, документацією кафедри, її професорсько-викладацьким складом та провела комплексні контрольні роботи з метою перевірки відповідності випускників їхній майбутній кваліфікації за обраною ними спеціальністю.

Вітаємо всіх завтрашніх випускників із визначною подією, яка уможливила одержання ними дипломів бакалавра, та сподіваємося на розв’язання в найближчому часі ще однієї проблеми – ліцензування магістратури зі спеціальності «Геодезія та землеустрій»!

Колектив кафедри геодезії, картографії і кадастру