Остання редакція: 18 травня 2021

НАШ ВИПУСКНИК - НАШ ЗАХИСНИК!

Зустріти земляка завжди приємно. Зустріти земляка-військового - приємно і почесно.

Перебуваючи на фронті україно-московської війни я постійно спілкувався із бійцями. Розпитував про їхнє життя-буття, розповідав про наш університет...

І як приємно було зустріти нашого випускника! Максим Запорожець, випускник  університету та першого випуску військової кафедри (2014 р.), нині вже командує ротою в одному із підрозділів Збройних Сил України. Підрозділ виконує бойові задачі на Світлодарській дузі - в одному із "найгарячиших" і небезпечних місць у зоні проведення АТО/ООС.

Максим тепло, я б сказав, ніжно, згадує роки навчання у нашому Виші, перераховує викладачів і дисципліни, розповідає про студентське життя... Особливо тепло старший лейтенант із позивним "Козак" згадує керівника військової кафедри, майора Валерія Цкітішвілі.

Знання, уміння і навички, набуті під час навчання у нашому університеті допомагають Козакові не тільки виконувати завдання, поставлені командуванням перед його ротою, а й зберігати життя і здоров'я солдата у непростих бойових умовах.

Сергій Кононенко.

cт. викладач кафедри геодезії, картографії і кадастру