Остання редакція: 13 грудня 2021

НАШІ!

"Ресторатор" із фільму "Юна"

Кафедра геодезії, картографії і кадастру пишається своїми студентами: талановитими, веселими, енергійними і непередбачуваними.

Студент  31-зм групи (куратор - доцент Петро Боровик) Олександр Ламбурський не тільки старанно "гризе граніт науки" в Уманському НУС, а й знаходить час…. зніматися у кіно!

Він грає епізодичні ролі та знімається у масовці. Його герої схожі на Олександра у житті: такі ж великі чоловіки із бойовим досвідом, характерні, вольові, дієві. І, не дивлячись на те, грає він охоронця, чи бандита – його зразу помітно на екрані, і його герою відразу віриш.

Олександр знімався у комедійному серіалі «Папаньки-4», у бойовику «Обмін», серіалах «Крайні міри» і «Справедливість». Зараз Сашко знімається у новому фільмі «Юна».

Фільми за його участю виходять на екран у 2022 р. І, хай кінодоробок Олександра ще невеликий, ми щиро радіємо за нашого багатогранного студента та зичимо йому успіхів і визнання!

Сергій Кононенко,

старший викладач кафедри геодезії, картографії і кадастру