Остання редакція: 21 травня 2019

Наукова співпраця із Національним дендрологічним парком «Софіївка»

У рамках договору про наукову співпрацю із Національним дендрологічним парком «Софіївка» НААН України науково-дослідна лабораторія сучасних геодезичних технологій  кафедри геодезії, картографії і кадастру  Уманського національного університету садівництва проводить геодезичні спостереження за об’єктами, що розташовані на схилах, у місцях підвищеної вологості, зазнають впливу води і низьких температур. Метою спостережень є контроль стану та положення у просторі таких об’єктів.

Для забезпечення точності геодезичних вимірювань старшим викладачем кафедри геодезії, картографії і кадастру Сергієм Кононенком розроблений розбірний переносний штатив, що потребує надійної основи.

Студенти групи 11–кзм Андрій Бондар та Михайло Лаврентьєв під керівництвом Сергія Кононенка розпочали роботи з влаштування такої основи. У ґрунті спеціальним буром просвердлили отвори, що будуть залиті бетоном і на рівні поверхні у який встановлені нижні опори штативу.

Михайло Шемякін,

доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру