Остання редакція: 08 червня 2022

Наукові пошуки студентів-геодезистів

31 травня 2022 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру в рамках загальноуніверситетської студентської науково-практичної конференції, присвяченої 130-річчю від дня народження видатного вченого-аґрарія професора І. М. Єремєєва, проведено засідання секції геодезії, картографії, землеустрою та кадастру. Ведучим секційного засідання був доктор географічних наук, професор Юрій Кисельов.

Роботу секції, засідання якої проводилося в онлайн-форматі на платформі Zoom, було розпочато з демонстрації презентації, в ході якої присутні змогли краще дізнатися про життєву путь і наукову діяльність професора І. М. Єремєєва. В ході робочої частини засідання були заслухані доповіді студентки ІV курсу бакалаврату, група 41-зм Мар’яни Мосіної на тему «Професор Володимир Кубійович як географ» (науковий керівник – д. геогр. н., проф. Кисельов Ю.О.), студентки І курсу магістратури Маргарити Мельник «Розміщення полезахисних лісосмуг та їх меліоративна роль» (науковий керівник – к. с.-г-. н., доц.. Шемякін М.В.). Справжньою окрасою секції стала доповідь, виголошена Маргаритою Мельник англійською мовою на тему «Land resources of Ukraine and problems of their use» («Земельні ресурси України та проблеми їх використання»; науковий керівник – к. е. н., доц.. Удовенко І.О.).

Учасники засідання виявили значний інтерес до тем студентських наукових робіт, свідченням чому стали численні запитання.

Сніжанна Олійник,

студентка групи 21-зм,

голова Ради студентського самоврядування факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС