Остання редакція: 23 травня 2022

Науковий семінар, присвячений ринку землі

Відповідно до плану наукової роботи кафедри геодезії, картографії і кадастру проведено черговий науковий семінар на тему: «Ринок землі та нерухомості в Україні: новітні аспекти». Доповідачами на семінарі були т. в. о. завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Ірина Удовенко (тема – «Причини низької активності на ринку землі в Україні») та кандидат економічних наук, доцент Петро Боровик, який вступив на тему «Державне регулювання ринкових транзакцій з земельними ресурсами та нерухомим майном  в Україні та в світі». Доповіді виявилися надзвичайно актуальними, особливо в аспекті особливостей функціонування ринку землі та нерухомості в Україні в умовах воєнного стану. Численні запитання колег стали свідченням їхнього живого інтересу до теми, яка далеко виходить за межі «чистої» науки та безпосередньо пов’язана з повсякденним життям суспільства.

Юрій Кисельов,

доктор географічних наук, професор