Остання редакція: 18 жовтня 2016

Навчання і праця

Природна краса облагороджена студентськими стараннями

Осінь — чудова пора року насичена різнобарвям падаючого листя на ще по-літньому зелену траву. Розміщення Уманського національного університету садівництва сусідить з прекрасним природно-заповідним об’єктом України – дендрологічним парком Софіївка, що зумовлює розміщення великої кількості насаджень на його нашого вишу.

Сприяючи процесу облагородження територій університету та трудовому вихованню молодого покоління, було організовано загальне прибирання закріплених за кафедрою геодезії, картографії та кадастру територій університету. Студенти разом зі своїми викладачами завзято прибирали опале листя, обрізали кущі, і попутно проводили паралелі не тільки із сезонною обробкою земельних ділянок, а й астрономічними величинами і поняттями.

Куратор групи 11-ЗМК, Удовенко І. О.