Остання редакція: 26 вересня 2023

НОВІ ЗДОБУТКИ КАФЕДРИ

Уже понад п’ять років на кафедрі геодезії, картографії і кадастру діє навчально-наукова Лабораторія сучасних геодезичних та землевпорядних технологій. За цей час її співробітники під керівництвом кандидата сільськогосподарських наук, доцента Михайла Шемякіна провели чимало досліджень на території міста Умань і околиць, зокрема в Національному дендропарку «Софіївка». Зрозуміло, що сьогодення ставить нові вимоги до точності геодезичних вимірювань, а це спонукає до розробки нових приладів. Одним із таких буде «Віддалемір гвинтовий телескопічний», конструювання й випробування якого є результатом дослідної роботи співробітників кафедри – доцента Михайла Шемякіна і старшого викладача Сергія Кононенка. За винайдений ними прилад автори отримали патент на корисну модель.

Юрій Кисельов,

завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру