Остання редакція: 02 вересня 2020

ОБІЗНАНІСТЬ – ЗБРОЯ В БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ

У День знань, 1 вересня 2020 року в Уманському НУС перша пара зі студентами всіх спеціальностей була присвячена одній з актуальних тем сьогодення – пандемії коронавірусу COVID-19. Не стояла осторонь загальної акції й кафедра геодезії, картографії і кадастру, науково-педагогічні працівники якої – завідувач кафедри, професор Юрій Кисельов і доцент Михайло Шемякін – висвітлити майбутнім геодезистам-землевпорядникам основні аспекти виникнення й поширення нового коронавіруса та шляхів боротьби з новітньою пошестю.

Викладачі особливо наголосили на необхідності дотримання елементарних правил гігієни й застосування простих захисних засобів. Юрій Кисельов і Михайло Шемякін також зауважили на необхідності сприймання лише об’єктивної й достовірної інформації про нову небезпечну хворобу та недопустимості як легковажних, так і панічних настроїв. Адже обізнана й урівноважена людина має більше шансів уберегти себе та свого ближнього.

Юрій Кисельов,

завідувач кафедри геодезії,