Остання редакція: 19 травня 2020

Онлайн семінар встановлює перспективи

Вчора, 18 березня кафедрою геодезії, картографії і кадастру був проведений науково-практичний онлайн семінар «Проблеми і перспективи топографо-геодезичної та картографічної діяльності в Україні». У семінарі дистанційно прийняли участь викладачі кафедри. Обговорювалися наступні питання:

Д. г. н., професор Кисельов Ю. О. – Картографування економічного стану земель України.

Д. т. н., професор Рудий Р. М. – Особливості застосування графічних матеріалів на сучасному етапі розвитку топографо-геодезичних технологій.

К. с. н., доцент Кирилюк В. П. – Складові польового та камерального етапу землевпорядного проектування.

К. с. н., доцент Шемякін М. В. – Проблеми встановлення і відновлення меж ділянок сільськогосподарського призначення.

К. е. н., доцент Удовенко І. О.  – Перспективи і проблеми розвитку ринку сучасних електро-оптичних приладів в Україні.

К. е. н., доцент Боровик П. М. – Державне регулювання топографо-геодезичної діяльності в сучасних умовах.

Ст. викладач  Кононенко С. І. – Переваги і недоліки використання БПЛА у різних сферах і галузях народного господарства.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру.