Остання редакція: 05 жовтня 2018

ОРІЄНТИРИ ЗДОБУТТЯ МАЙБУТНЬОЇ ПРОЕСІЇ

Учні випускових класів загальноосвітніх шкіл стоять на порозі важливої події – вибору майбутньої професії. Науково-педагогічні працівники Уманського національного університету садівництва допомагають їм у вирішенні такого складного завдання.

Доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру М.В. Шемякін і В.П. Кирилюк провели профорієнтаційну роботу у школах Гайворонського району. Під час зустрічей до учнів шкіл була доведена інформація про структуру університету; спеціальності, що здобувають студенти у стінах навчального закладу; особливості кожної з них; організацію навчання і дозвілля студентів; переваги навчання в університеті.

Під час зустрічей відбувався жвавий діалог, учні активно цікавились життям університету. Отримана інформація допоможе їм у виборі майбутньої професії.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру