Остання редакція: 06 грудня 2023

ПЕРСПЕКТИВНА МОЛОДЬ НА ШЛЯХУ ДО ВСТУПУ ДО ЗВО

Нещодавно науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС здійснили поїздки до його ВСП у Тальному та Тальянках з профорієнтаційною метою. Доценти Ірина УДОВЕНКО  та Михайло ШЕМЯКІН відвідали професійно-технічні коледжі та зустрілися з потенційними вступниками-2024.

Під час зустрічей профорієнтатори університету поінформували присутніх про умови навчання у ЗВО, переваги обрання саме Уманського НУС, а також зібрали контакти особисто зацікавлених студентів. Впродовж виступу викладачі не тільки подавали профорієнтаційні матеріали та знайомили з майбутніми перспективами працевлаштування у сфері геодезії та землеустрою, а й активно відповідали на питання, поставлені майбутніми абітурієнтами.

Не дивлячись на сувору буденність сьогодення, педагогічний колектив кафедри геодезії, картографії і кадастру сподівається, що всі бажаючі вступити в наступному році здійснять свої мрії.

Ірина УДОВЕНКО

Доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру