Остання редакція: 27 квітня 2022

Підвищення рівня професіоналізму науково-педагогічного потенціалу кафедри геодезії, картографії і кадастру

Військовий стан та війна накладають психологічний відбиток на активне прагнення науково-педагогічного персоналу щодо підвищення свого професіоналізму. Та переважна більшість науковців все ж не полишає наукового пошуку та провадження шляху щодо підвищення власного фахового рівня.

Нещодавно доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС Ірина Удовенко взяла участь у курсі вебінарів організований на платформі Webex, зокрема:

- 7 квітня. Хижацьки видання: розпізнати та уникнути. Серія Clarivate науковцям 2022

- 12 квітня. EndNote: оформлення бібліографії статті за форматом журналу

- 14 квітня. Авторські профілі науковця.

У розрізі вебінарів розглядалися такі актуальні питання наукового світу:

-  публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації;

- складнощі при пошуку робіт певного автора;

-  показники, що застосовуються для оцінки наукового доробку автора зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot;

-   підготовка звітів про публікаційну діяльність для науковця, відділу, установи;

-  порівняння функції і можливості авторських ідентифікаторів. Створення, наповнення, застосування Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar.

Успішним підтвердженням участі науковця слугують отримані іменні сертифікати.