Остання редакція: 26 вересня 2023

ПОДОРОЖ ДО СКАРБНИЦІ ЗНАНЬ

Студенти груп 11-зм, 11к-зм та 21-зм спеціальності «Геодезія та землеустрій» здійснили екскурсію до бібліотеки Уманського національного університету садівництва, загальний фонд якої нараховує близько 250 тис. томів наукової, навчальної та художньої літератури.

Працівники ознайомили студентів зі структурними підрозділами бібліотеки, особливостями їхньої роботи. Студенти завітали до відділу наукової обробки літератури та організації каталогів, інформаційно-бібліографічного відділу, зали каталогів і картотек, читальної зали для періодичних видань, читальної зали та абонементу навчальної літератури сільськогосподарського напрямку, читальної зали та абонементу навчальної літератури економічного напрямку, абонементу наукової літератури, зали інформаційних технологій.

Особливе захоплення у студентів викликала музейна кімната «Библіотеки Уманскаго средняго училища садоводства и земледълія», де представлені унікальні та рідкісні видання, в тому числі і з геодезії.

Дмитро Спірідонов,

староста групи 11к-зм