Остання редакція: 19 липня 2018

Практична підготовка геодезистів

Після закінчення аудиторних занять студенти першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» вдосконалювали отриманні знання, навички та вміння з проведення геодезичних знімань та опрацювання їх результатів.

Під час практики студенти виконували горизонтальне знімання, результатом якого був контурний план місцевості, нівелювання траси з побудовою профілю вздовж неї, нівелювання поверхні та тахеометричне знімання з побудовою топографічного плану місцевості.

Результати польових вимірювань і камеральних робіт були представлені у звіті з практики, що оформлений згідно з вимогами нормативних документів у галузі геодезії та землеустрою. Після успішного захисту звіту студенти отримали залік.

Набуті навички і вміння згодяться студентам у подальшому навчанні та практичні діяльності.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру