Остання редакція: 22 квітня 2024

ПРОДОВЖЕННЯ ДОБРОЇ ТРАДИЦІЇ

19 квітня 2024 року проведено зустріч здобувачів вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» зі стейкголдером, директором ФОП «Глобенко О. В.», сертифікованим землевпорядником Олександром ГЛОБЕНКОМ. Це вже не перша зустріч Олександра Васильовича зі студентами-геодезистами Уманського НУС.

О. В. Глобенко висвітлив різні аспекти професійної діяльності землевпорядника та геодезиста, наголосивши на економічних і правових засадах землеустрою, які не є постійними через часті зміни чинного законодавства України. Також Олександр Васильович відповів на численні запитання студентів.

Зустрічі з роботодавцями вже стали доброю традицією кафедри геодезії, картографії і кадастру, вони істотно сприяють вдалому вибору майбутнього місця роботи студентів після закінчення ними університету.

Юрій КИСЕЛЬОВ,

завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру,

доктор географічних наук, професор