Остання редакція: 08 травня 2022

Професор Юрій Кисельов доповів на міжкафедральному вебінарі

5 травня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС  в черговий раз були учасниками чергового  онлайн-вебінару, присвяченого особливостям функціонування аграрної, економічної, управлінської і технічної сфер в умовах війни в Україні та в повоєнний період.

Цього разу одним із доповідачів був доктор географічних наук, професор  кафедри геодезії, картографії і кадастру Юрій Кисельов, який представив широкому загалу  доповідь на тему: «Географічні аспекти російсько-української війни». По закінченню змістовної та вельми цікавої доповіді Юрія Олександровича відбулася  жвава дискусія, учасниками якої були науково-педагогічні працівники університету, зокрема – професор кафедри геодезії, картографії і кадастру Роман Рудий.

Тож дякуємо всім організаторам заходу та доповідачам за цікавий і вельми корисний вебінар і висловлюємо сподівання, що подібні заходи проводитимуться в нашому ЗВО і в подальшому.

Михайло Шемякін,
доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру  Уманського НУС