Остання редакція: 22 жовтня 2021

Профорієнтаційна робота на півдні Звенигородського району (колишній Катеринопільщині)

Вже доброю традицією стала тісна співпраця кафедри геодезії, картографії і кадастру із загальноосвітніми навчальними закладами півдня Звенигородського району (історичної Катеринопільщини). На продовження її 22 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри  професор Юрій Кисельов і доцент Петро Боровик  відвідали Катеринопільський ліцей та низку шкіл Великої Звенигородщини.

Виступаючи перед одинадцятикласниками кожної школи, викладачі розповідали їм про Уманський НУС, його традиції та сьогодення, а також особливості спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» та загалом про роботу сучасних геодезиста і землевпорядника та переваги зазначених професій. Крім того, від викладачів школярі дізналися про різні принади студентського життя, зокрема заняття в художніх колективах і спортивних секціях, можливості проходження закордонного стажування тощо.

У бесідах із керівниками навчальних закладів висловлювалась обопільна впевненість у плідному продовженні професійного спілкування.

Юрій Кисельов,

доктор географічних наук, професор