Остання редакція: 18 жовтня 2019

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА У ШКОЛАХ ГАЙВОРОНСЬКОГО РАЙОНУ

Доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва провели профорієнтаційну роботу  у школах Гайворонського району Кіровоградської області. Учнів ознайомили із факультетами університету; фаховою підготовкою за освітніми рівнями; спеціальностями,  за якими вони можуть здобувати вищу освіту; перевагами навчання в університеті; особливостями Зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році; інфраструктурою студентського містечка; спортивними відділеннями, у яких у вільний від занять час студенти можуть вдосконалювати спортивну майстерність; творчими колективами Центру культури і виховання.

Спілкуванні проходило у формі бесіди, учні цікавились особливостями навчання за різними спеціальностями, особливостями вступу до університету наступного року.

Проведена профорієнтаційна робота допоможе учням обрати майбутню професію.

Сергій Кононенко,

старший викладач кафедри геодезії, картографії і кадастру