+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню
Остання редакція: 18 жовтня 2021

Профорієнтаційна робота у відокремлених структурних підрозділах Уманського НУС

    12 жовтня 2021 року, відповідно до плану профорієнтаційної роботи, доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Ірина  Удовенко  та Михайло  Шемякін здійснили поїздку з метою відвідування відокремлених структурних підрозділів Уманського НУС, зокрема: Тальнівський будівельно-економічний фаховий коледж, Тальянківський агротехнічний фаховий коледж, Шевченківський фаховий коледж.

   Основним завданням поїздки було ознайомлення майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до університету, необхідністю складання не тільки ЗНО, а й додаткового фахового іспиту, з можливостями вступу на суміжні спеціальності. Студентам коледжів під час профорієнтаційних бесід також було роздано агітаційні матеріали з  інформацією про Уманський національний університет садівництва.

   В ході зустрічей викладачі університету намагалися максимально поінформувати студентів з перспективами подальшого навчання у закладі вищої освіти, про умови проживання та можливості самореалізації у творчому, спортивному чи військовому аспекті завдяки навчанню у Уманському НУС.

     Зустрічі були результативним, що характеризувалося активністю обох сторін під час бесід.

 Ірина Удовенко,

доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС