Остання редакція: 25 вересня 2020

Профорієнтаційну роботу в умовах карантину розпочато!

Не дивлячись на поступи світової пандемії по землях Черкащини, прийдешню вступну кампанію 2021 року розпочато профорієнтаційними відвідинами науково-педагогічними працівниками кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва вже сьогодні.

24 вересня 2020 року доценти Ірина Удовенко т Михайло Шемякін відвідали ВСП Тальянківський агротехнічний коледж з профорієнтаційною метою.

Дотримуючись усіх карантинних вимог щодо спілкування з оточуючими було здійснено зустріч зі студентами випускних курсів коледжу. Впродовж зустрічі обговорювалися питання щодо умов вступу та правил прийому наступного року. Студенти також цікавилися умовами проживання, організації дозвілля та можливостями подальшого працевлаштування у разі закінчення ЗВО. Було роздано агітаційні матеріали та контактні дані для отримання більшого спектру інформації.

Ірина Удовенко,

доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру