Остання редакція: 17 січня 2018

Профорієнтаційна робота триває!

Не зважаючи на канікули, тривалі новорічні і різдвяні свята, професорсько-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру продовжують профорієнтаційну та агітаційну роботу. Мета її - залучення якнайширшого кола молоді у  число абітурієнтів Уманського національного університету садівництва.

Ось чому професор Кисельов Ю. О. та викладач кафедри Піскун Н. Л. знову відвідують загальноосвітні школи Катеринопільського району.

У своїх виступах викладачі УНУС розповідали про цікавц і перспективну професію - геодезист-землевпорядник. Говорили про один із найдавніших сільськогосподарських ВУЗів країни, про наші традиції, здобутки і перспективи.

Школярі із зацікавленням сприймали інформацію щодо правил прийому, навчання і проживання в Умані.

Завідувач кафедри ГКіК, професор Кисельов Ю. О.