Остання редакція: 04 січня 2022

Публікації майбутніх молодших бакалаврів

Наприкінці 2021 року побачив світ збірник наукових праць Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції молодих учених «Традиції та інновації в геодезії та землеустрої: погляд молодих», проведеної на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС. Характерною особливістю цієї конференції стало те, що активну участь у ній, крім аспірантів і магістрантів, брали й наймолодші учасники освітнього процесу в закладі вищої освіти – майбутні молодлші бакалаври. Зокрема, авторами тез, написаних під керівництвом досвідчених наукових керівників – викладачів кафедри, стали студенти ІІ курсу Роман Борона, Наталія Головацька, Анастасія Недигало, Михайло Сергєєв, а також першокурсники Олександр Кавун, Дмитро Кальницький, Сергій Кривошея.

Сподіваємося, що публікації цих студентів у їхньому першому збірнику праць є для них лише першим кроком у світ науки, а попереду на них чекають широкі перспективи.

Юрій Кисельов,

доктор географічних наук, професор