Остання редакція: 26 березня 2021

Розширення матераільно-технічної бази

Керівництво Уманського національного університету садівництва  та факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС давно переймається проблемами підготовки фахівців геодезично-землевпорядного профілю та необхідністю його належного матеріально-технічного забезпечення. Не зважаючи на проблеми фінансування освіти в сучасних умовах,  університет та факультет надає випусковій кафедрі необхідне для цього обладнання.  Зокрема, 15 лютого 2021 р. кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС, завдячуючи керівництву університету та рідного факультету  отримала нові геодезичні прилади, а саме  електронний тахеометр Hi Target HTS 220r та приймач супутникової радіонаівгаційної інформації GPS Trimble 3R.

Варто зазначити, що сучасна геодезія - це наука, що оперує складними числами, світло і радіоелекронними приладами, цифровими зображеннями і 3-D моделями. Успішного і конкурентноспроможного спеціаліста-геодезиста наразі  не можливо підготовити без наявності відповідних радіоелектронних і лазерних систем.

Розвиток матеріально-технічної бази кафедри - запорука належної підготовки фахівців!

Юрій Кисельов,

завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру