Остання редакція: 20 квітня 2023

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції, приуроченої 100-річчю від дня народження професора Івана КАРАСЮКА

20 квітня 2023 року, в рамках Всеукраїнської студентської наукової онлайн-конференції, приуроченої 100-річчю від дня народження українського вченого в галузі агрономії, професора Івана Маркіяновича Карасюка, на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС було проведено секційне засідання конференції.

В ході заходу було заслухано доповіді за результатами студентських наукових пошуків у розрізі фахового спрямування секційного засідання, зокрема:

-      «Ринок земель ciльcькoгocпoдарcькoгo призначення» – Людмила ДЕРКАЧ, студентка 21 к-зм групи, науковий керівник – к. екон. наук, доцент Ірина УДОВЕНКО;

-      «Картографічні матеріали для геологорозвідувальних робіт» –  Дмитро КАЛЬНИЦЬКИЙ, студент 21 мб-зм групи, науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Михайло ШЕМЯКІН;

-      «Фундатор української національної картографії» –  Єлизавета АНДРІЙЧУК, студентка 21 мб-зм групи, науковий керівник – д. геогр. н., проф. Юрій КИСЕЛЬОВ;

-      «Французький картограф козацької України» –  Андрій ГОЛОВЕЦЬКИЙ, студент 11 м-зм групи, науковий керівник – к. екон. наук, доцент Петро БОРОВИК;

-      «Ресурсозберігаючі технології зрошення» – Сергій КРИВОШЕЯ, студент 21 мб-зм групи, науковий керівник – викладач Наталя ПРОКОПЕНКО.

Хоча захід було проведено в онлайн-форматі, це не обмежило активності учасників засідання під час обговорення заслуханих доповідей. З великою цікавістю було сприйнято презентаціний матеріал, присвячений видатному науковцю в галузі агрономії – професорові Іванові Маркіяновичу Карасюку.

Тож дякуємо доповідачам, їх науковим керівникам та усім присутнім на конференції за активну участь!

Ірина УДОВЕНКО,

доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру  Уманського НУС