+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню
Остання редакція: 24 квітня 2020

Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої 120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства С.С. Рубіна на секції геодезії, картографії і кадастру

         23 квітня 2020 року відбулося засідання секції геодезії, картографії і кадастру в рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової Інтернет-конференції, приуроченої  120-річчю від дня народження видатного вченого і педагога у галузі землеробства  С.С. Рубіна.

         Всього на засіданні секції геодезії, картографії і кадастру було розглянуто 14 наукових тем, присвячених актуальним проблемам геодезичногих вимірювань та землекористування в Україні. Серед них варто відмітити, досить цікаві доповіді які озвучили студенти 11-м-зм групи Тищенко Е.В. (керівник - канд. с.-г. наук, Михайло Шемякін) та Гевко Т.С. (керівник - канд. с.-г. наук, Михайло Шемякін), а також студентка 41-зм групи Чиженко М.О. (керівник - канд. е. наук Ірина Удовенко).  Доповіді інших учасників були не менш змістовні та цікаві, а тому викликали жваве обговорення.

     Після підведення підсумків роботи секційного засідання було відзначено високий науковий рівень представлених доповідей, а також актуальність дискусій з проблем, що досліджувались юними науковцями.

Сергій Кононенко,

старший викладач кафедри геодезії, картографії і кадастру