Остання редакція: 25 квітня 2018

Секційне засідання

У рамках проведення всеукраїнської студентської конференції, приуроченої до 215 річниці від дня народження О. Д. Нордмана 25 квітня на кафедрі геодезії, карографії і кадастру було проведене секційне засідання. На засіданні секції геодезії, карографії і кадастру студенти 1-4 курсів зачитали свої наукові доповіді із супутникової і вищої геодезії, землеустрою, картографії, фотограмметрії, ГІС і кадастру.

В Уманському університеті є велика кількість талановитих студентів, які цікавляться наукою. А значить, у нашої науки є майбутнє, і можна чекати нових відкриттів, якщо цим молодим людям давати можливість проявити себе. А в науці зараз відбувається дуже багато цікавого. У геодезії і картографії можна очікувати прогресу майже по усіх фундаментальних напрямах.