Остання редакція: 20 жовтня 2021

Ще раз про академічну доброчесність

20 жовтня 2021 року в науковій бібліотеці університету відбулась чергова лекція «Говоримо про академічну доброчесність», в рамках «BiblioSchool for Students». Цього разу її для студентів освітніх рівнів Молодший бакалавр та Бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» проводили директор наукової бібліотеки Уманського НУС Тетяна Кравченко та провідний бібліотекар Наталія Олійніченко. Захід, крім студентів відвідали всі викладачі кафедри геодезії картографії і кадастру, що викладають дисципліни для студентів  спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» освітніх рівнів Молодший бакалавр і Бакалавр, зокрема і гарант ОП Молодший бакалавр – доцент   Михайло Шемякін та гарант ОП Бакалавр – доцент Ірина Удовенко.

Захід був вельми цікавим для студентського загалу,  організаторів заходу та викладачів кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС, адже він закінчився дискусією, в якій студенти поставили низку запитань за темою заходу, а організатори зустрічі та викладачі дали їм вичерпні та змістовні відповіді.

Користуючись нагодою, від імені професорсько-викладацького колективу кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС та студентів освітніх рівнів Молодший бакалавр і Бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», хочу висловити подяку організаторам зустрічі, зокрема заступнику декана факультету лісового і садово-паркового господарства Валентині Мамчур, директору наукової бібліотеки Тетяні Кравченко та провідному бібліотекарю Наталії Олійніченко за проведення змістовного і вельми корисного заняття, адже проблеми дотримання академічної доброчесності є гостроактуальними.

Ірина Удовенко,

т. в. о. завідувача кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС