Остання редакція: 30 жовтня 2023

ЩЕ РАЗ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ

25 жовтня 2023 року НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру взяли участь у всеукраїнському «круглому столі» на тему «Академічна доброчесність: досвід, практики, виклики, поступ», організованому НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Лейтмотивом у виступах організаторів і учасників «круглого столу» звучала думка про те, що найкращим способом боротьби з проявами академічної недоброчесності є її упередження, зокрема мотивування студентів не вдаватися до дій, сумнівних із погляду доброчесності. Промовці також наголошували, що академічна недоброчесність полягає не лише в допущенні плагіату – як це іноді вважається, а й у таких діях, як несанкціонована співпраця, переказ власними словами чужих думок тощо.

На кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС постійно ведеться всебічна робота зі здобувачами вищої освіти, спрямована на свідоме дотримання ними засад академічної доброчесності.

Юрій Кисельов,

завідувач кафедри геодезії,