Остання редакція: 05 квітня 2024

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ – ДО ПОРЯДКУ!

Гарна весняна погода й стрімке зростання тепла спонукали співробітників і студентів Уманського національного університету садівництва до чим скорішого наведення належного порядку на території нашого закладу вищої освіти. Не лишилась осторонь загальної справи кафедра геодезії, картографії і кадастру. У четвер 4 квітня завідувач кафедри Юрій КИСЕЛЬОВ, доцент Михайло ШЕМЯКІН, викладач Наталя ПРОКОПЕНКО, старший лаборант Валентина ПОЛІЩУК та студенти академгруп 21-зм та 11к-зм взяли участь у прибиранні території, закріпленої за кафедрою. Особливою активністю відзначилися студенти Дар’я МОЛОЖАНОВА й Дмитро ЛАЙТАН (21-зм), Дмитро СПИРИДОНОВ і Дмитро ШВЕЦЬ (11к-зм), зусиллями яких здійснено основну роботу зі збирання сміття й опалого гілля.

Подібні заходи, участь у яких спільно беруть співробітники та студенти, вже не один рік є традиційними для кафедри геодезії, картографії і кадастру.