Остання редакція: 12 вересня 2022

Співпраці – бути!

Юрій Кисельов із доцентом ХДАЕУ, кандидатом економічних наук Тетяною Мацієвич

Професор кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій Кисельов провів робочі зустрічі з представниками факультету архітектури та будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету, тимчасово евакуйованого до м. Кропивницький і розміщеного у приміщенні місцевого фахового аграрного коледжу. В ході зустрічей було обговорено питання різнобічної співпраці, в тому числі організації науково-практичних конференцій, впровадження академічної   мобільності, укладення договору про співпрацю між університетами тощо.

Херсонський державний аграрно-економічний університет має сталі традиції підготовки фахівців із геодезії та землеустрою, тому така співпраця для уманських колег буде вельми корисною.