+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню
Остання редакція: 20 жовтня 2021

Співпраця з стейкхолдером

     Нещодавно на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС відбулась лекція з дисципліни «Геодезія», яку для студентів освітніх рівнів Бакалавр і Молодший бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в дистанційному форматі прочитав стейкхолдер – відомий на Черкащині фахівець геодезично-землевпорядного профілю, колишній начальник управління Держкомзему в місті Умань Черкаської області, засновник та перший директор ПП «Геоплан», м. Умань Володимир Кузуб.

     Володимир Васильович ознайомив студентів із особливостями роботи геодезистів та землевпорядників у сучасних умовах, розповів про особливості застосування GPS технологій та сучасних геодезичних приладів для топографічних і кадастрових знімань, про використання прикладних комп’ютерних програм для опрацювання результатів польових вимірювань та складання топографічних і кадастрових планів земельних ділянок, організації польових вимірювальних та камеральних робіт.

     Студентів вельми зацікавила тема лекційного заняття. Тому під кінець зустрічі вони задали лекторові низку питань, на які вони отримували вичерпні відповіді.

     Знаковим є те, що Володимир Васильович постійно опікується проблемами розвитку геодезично-землевпорядної освіти в місті Умань, є постійним учасником процесів розробки і вдосконалення освітніх програм підготовки молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій» на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва.

     Крім того, Володимир Кузуб днями презентував кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва цілу підбірку підручників, навчальних посібників та науково-методичних видань геодезично-землевпорядного профілю, які він в свій час використовував для навчання та в роботі.

Михайло Шемякін

доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру

Уманського національного університету садівництва