Остання редакція: 04 березня 2020

Студенти-геодезисти на ярмарку вакансій

Ярмарок вакансій – це чудова нагода дізнатися про найбільші аграрні фірми України та перспективи працевлаштування як студентів, так і випускників.

4 березня в стінах Уманського національного університету садівництва відбулась традиційна зустріч з роботодавцями. Студенти-геодезисти спільно з викладачами Сергієм  Кононенком та  Іриною  Удовенко скористались нагодою і дізналися більше про вакансії в філіях найбільших підприємств-роботодавців, а також переглянули презентації, буклети та відео-ролики від кожного представника.

В кінці зустрічі кожен бажаючий міг залишити свою анкету для подальшого працевлаштування, домовитися за проходження практики або задати відкрите питання.

Дякуємо всім представникам компаній за те, що завітали до нашого університету та ознайомили нас із ринком праці та принципами роботи. Будемо раді відвідати такий захід ще не раз!

Мельник Маргарита, студентка 31-зм групи