Остання редакція: 13 травня 2018

СВІЧКОВА ХОДА ПАМ’ЯТІ

8 травня 2018 року, в День пам’яті та примирення, в Умані пройшла Свічкова хода Пам’яті.

Дійство стартувало о 19:00 від Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Тараса Шевченка. Учасники ходи пройшли Алеєю Героїв до Обеліску Слави.

Зауважимо, що в більшості країн Європи, а також у США, свято Перемоги у Другій світовій війні відзначають 8 травня під офіційною назвою День перемоги у Європі. Крім того, деякі країни в цей день відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, проголошений Генасамблеєю ООН.

Викладачі та студенти Уманського НУС також долучилися до участі в урочистостях з ушанування пам’яті тих, хто ціною власного життя подарував нам мир.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру