Остання редакція: 01 травня 2023

СВІТЛО НАУКИ КРІЗЬ ТЕМРЯВУ ВІЙНИ

Навіть у часи залишкової пандемії та війни, які змінили наше життя, науковці кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС не полишили свої намагання провадити наукові пошуки, хоча б і в онлайн форматі. Щоб навіть за таких умов не припинялися традиції академічного пошуку, дослідження, наукового зростання, якими завжди вирізняється наш університет, на базі зазначеної кафедри відбулася Всеукраїнська конференція «Теоретичні та прикладні проблеми геодезії, картографії, землеустрою та кадастру в сучасних умовах господарювання» за участі представників різних університетів та провідних науковців України, зокрема Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, чий представник – доцент кафедри геодезії, землеустрою та кадастру Валентин Козарь – представив доповідь на тему «ГІС у задачах моніторингу якості атмосферного повітря населених пунктів». Також прозвучала доповідь, підготовлена професором кафедри геодезії, картографії і кадастру УНУС, доктором технічних наук Романом Рудим на тему «Висвітлення проблеми соляризацції територій парків і скверів у вітчизняних та зарубіжних джерелах».

Дослідницький досвід і професіоналізм, величезний творчий та інтелектуальний потенціал – це здобутки нашого університету, які надалі слугують підґрунтям для підготовки й виховання молодих фахівців. Усі пошуки наукової спільноти - це зміцнення нашої держави та перспетивне майбутнє наших дітей. Бажаємо учасникам конференції творчої наснаги і успіхів.

Ірина Удовенко,

доцент кафедри геодезії,