Остання редакція: 19 вересня 2023

У ДОБРИХ ТРАДИЦІЯХ КОЛЕКТИВУ

18 вересня 2023 року НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру, доценти Петро Боровик, Ірина Удовенко та Михайло Шемякін, старший лаборант Валентина Поліщук разом зі студентами академічних груп 11-зм, 11к-зм, 21-зм, 21мб-зм узяли участь у загальноуніверситетській (і водночас усеукраїнській) акції «Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!».

Геодезисти Уманського НУС прибрали ввірену своїй кафедрі територію, очистивши її від сміття та упорядкувавши таким чином навколишній простір.

Заходи з ушляхетнення території університету, участь у яких систематично беруть викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру та студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій», стали вже традиційними і є невід’ємною частиною життя академічного колективу.

Юрій Кисельов,

завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру,

доктор географічних наук, професор